facebook web

Publicis

Publicis Worldwide Polska to jedna z największych i najbardziej utytułowanych agencji reklamowych w Polsce. Należą do niej Publicis, Publicis Lion, Publicis DWL.
Publicis Worldwide Polska specjalizuje się w dostarczaniu klientom efektywnych rozwiązań w dziedzinie komunikacji marketingowej. Do tej pory zdobyła 23 statuetki EFFIE, w tym tzw. koronę: Grand Prix oraz złoto w kategorii „Long Term Marketing Excellence”. W 2011 roku agencja została nagrodzona brązem na największym międzynarodowym festiwalu kreatywnym CANNES LIONS.
W rankingu EFFIE, który obejmuje lata 2010-2014, Publicis Worldwide Polska zajmuje trzecie miejsce wśród najbardziej skutecznych agencji na rynku.
Publicis Worldwide Polska jest częścią Publicis Communications należącego do największej w Europie i trzeciej na świecie grupy komunikacji marketingowej Publicis Groupe, obecnej w 108 krajach i zatrudniającej ponad 77 tysięcy osób. Do klientów agencji w Polsce należą: Orange Polska, Procter & Gamble/PGT, Sanofi-Aventis, Nestlé Polska, Michelin, BGŻ BNP Paribas, BGŻ Optima, Nepentes Pharma/Iwostin, Gallo Vineyards, Animex, Renault Polska, Prudential, L’Oréal Polska oraz Stumbras Vodka.